Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości

   
Kolagen Naturalny:piękna skóra bez zmarszczki
   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt


 •  

 • Proponujemy Państwu Kolagen Naturalny Unikalna Formuła Q 5-26 w trzech stopniach finalnego oczyszczenia :
 •  
   

 • Platinium - Zalecany przede wszystkim do kosmetyki twarzy i dekoltu.
 • Silver - Zalecany do zabiegów na całym ciele.
 • Graphite - Używany chętnie w gabinetach fryzjerskich i studiach paznokcia jako bardziej ekonomiczny.
 •  

  Kolagen Naturalny Platinium

   

 • Preparat we wszystkich stopniach finalnego oczyszczenia zachowuje te same właściwości i tę samą budowę łańcuchów aminokwasowych o nienaruszonej strukturze włókien kolagenowych

 •  
   

 • Kolagen rybi

 • uzyskał entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny przede wszystkim - choć nie tylko - za przełomową w kosmetyce zdolność powodowania przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia.


   
   

 • Reklama kremów do twarzy jest w 75% psychotechniką opartą na kłamstwach, i to kłamstwach bezczelnych. W 20% pobożnymi życzeniami,oczywistą przesadą ,lub swobodnym manipulowaniem faktami. Dopiero pozostałe 5% - nie więcej - jest prawdą przy czym jeszcze prawda ta nie zawsze i nie dla każdego nabywającego kremy pod wpływem reklamy ma pełną wartość.
 • więcej >>
   
   

 • Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m.in. marszczenia się skóry. Próby stosowania w kosmetyce i implantologii kolagenu początkowo syntetycznego, a później bydlęcego, przyniosły sukces połowiczny dlatego, że nie pozyskano kolagenu biologicznie aktywnego, o łańcuchach aminokwasowych takich samych jak u człowieka.

 •  
   

 • Kolagen, budził wiele emocji już na etapie badań klinicznych, atestacji, dopracowywania formuły i przygotowań do sprzedaży. Potrzeba było kilku lat pracy wielu osób i pokonania licznych barier, aby epokowy wynalazek polskiej nauki - kolagen biologicznie aktywny - przybrał postać gotowego produktu, na który czekał rynek kosmetyki od dawna.

 •  
   

 • Zagraniczne kremy do twarzy wchodzące na rynek światowej kosmetyki zawierają w sobie tylko 5-9 % Naszego Kolagenu.

 •  

  Kolagen Naturalny - Aktualności

  Kolagen Naturalny - unikalna formuła Q 5-26 to żywe biologicznie aktywne białko dążące do zespolenia się z włóknami białek ludzkich.To szansa na spełnienie się jednego z najstarszych marzeń ludzkości - zatrzymania młodości.  Maj ' 2010

  Szanowni Państwo!
  Współpracownicy Sieci Colway!
  Nasi Drodzy Przyjaciele!  W tym miesiącu - jak zaraz się przekonacie - WYJĄTKOWE

  "Cóż wam powiedzieć mam, gdy stoję znów na dróg rozstajach? I tych widzę wśród was, co każdy krok nasz pamiętają..."

  Pamiętacie? Bo ja nigdy nie zapomnę. Takie dni zapadają w duszę na całe życie. Potrafią wyryć ślad nieusuwalny. Dla nich warto pracować, dla nich warto nieraz się zżymać, znosić porażki, kryzysy, niezrozumienie, odmowę i obmowę, zazdrość, obojętność, partykularyzm i niewdzięczność.

  Znacie to?

  "Gdy myślimy o strukturze w Colway (...) to o ludziach myślimy przecież, o żywych ludziach..." Z wszystkimi ich przywarami, ale też z całym ich potencjałem, ich magnificencją a nawet z ich pasją !

  Kupcie Network Magazyn ! Jest tam naprawdę niezły fotoreportaż o Rocznicy w hotelu Marriott!

  Więc cóż Wam powiedzieć mam ?

  Realizujemy zapowiedzi ze styczniowego expose. Meeting się odbył. Może nie był w zamierzonych 100% profesjonalny, ale był bardzo "nasz", colwayowski. Temu nikt nie zaprzeczy. Takiego żaden Network nie widział. Wyprawa na Florydę też za nami i jestem przekonany, iż relacje z niej sprawią, że następny Konkurs (już, już za chwilę) to będzie prawdziwe szaleństwo rywalizacji.

  Nowy i sensacyjny Produkt też został zapowiedziany, a jeśli słowo się rzekło, to - trzymajcie kciuki.

  Program Szkoleniowy dla naszej Organizacji

  Właśnie na Suportio.pl na Forum Colway rozpoczęła się debata o wymiarze historycznym. Przyłączcie się.

  Pokazaliśmy w Marriocie rzeczy wstępne dla reform, mających wprowadzić nas w epokę Nowych Mediów. Za unowocześnioną stroną internetową pójdą następne kroki i kolejne narzędzia. Co pierwsze? W czerwcu wreszcie ruszyć musimy z videokonferencjami. To ostatni moment by rejestrować się na: http://www.suportio.pl/rejestracja/colway

  Kto zwleka z tym - już dziś pozbawia się dostępu do pulsu Sieci. Nie macie pojęcia, ile na Suportio już dziś się dzieje! Zaś jutro nieobecni tam pozbawią się bezpłatnych spotkań informacyjno-rekrutacyjnych i Szkoleń przed ekranem. Zostaną w poprzedniej epoce.

  Od czerwca prócz niniejszych Aktualności - rodzaju miesięcznika - dostępne będą na Suportio "tygodniki", także w formie żywej - niemal telewizyjnej. Trzeba je jednak zaprenumerować. Choć nie kosztuje to nic, oprócz - przełamania się.

  Z opóźnieniem, ale pojawiło się w ofercie COLWAY Serum Wyszczuplające wreszcie we właściwym opakowaniu i z 25% dodatkiem zawartości gratis! A to najlepszy sezon na ten Produkt!

  Wpłynęło dużo ciekawych, zabawnych i inspirujących propozycji hasła reklamowego.
  Dziękujemy! Konkurs na nie - trwa! Przypominamy: nagrodą są Produkty za 3000 PLN detal!


  A teraz Sensacja!


  Cicho, bez zapowiedzi - negocjowaliśmy Układ Zbiorowy, który pozwoli zadbać o godną opiekę zdrowotną Waszą i Waszych Rodzin. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że państwowa służba zdrowia w zakresie dostępu do specjalistów i do diagnostyki to już prawie koszmar. Z kolei komercyjne abonamenty umożliwiające badania i wizyty prywatne - nie są tanie. Mamy jednak fantastyczne wiadomości!

  Oto Siła Sieci! Pakiet usług medycznych, który kosztuje (w zależności od wieku pacjenta)
  155-205 PLN będziemy mogli Wam zaproponować za 75,00 - 78,00 PLN, a jeżeli zbierzemy ponad tysięczną grupę Uczestników (pole do rekrutacji i pretekst do nawiązywania relacji!) wówczas może nawet zejdziemy poniżej 60 PLN miesięcznie/osoba!

  W ramach takiego miesięcznego pakietu znajdzie się za cenę raptem jednej wizyty u specjalisty - PEŁNY dostęp do niemal wszystkich (bez stomatologii i innych nielicznych) lekarzy specjalistów, jacy pracują w 11 renomowanych przychodniach i w ponad 400 jednostkach współpracujących z Falck Medycyna Sp. z o.o. na terenie całej Polski! Nadto - dostęp do diagnostyki, do badań laboratoryjnych i ambulatoryjnych w ogromnym wprost zakresie. Wszystko za ten abonament. Żadnych dopłat. Żadnych już odtąd upokarzających kolejek.

  W listach wysyłanych jak zawsze pocztą tradycyjną do Menedżerów Prowizyjnych, otrzymacie szczegółowy zakres uprawnień z tytułu wynegocjowanego pakietu oraz listę placówek świadczących na jego podstawie usługi medyczne. Jeżeli oferta znajdzie Wasze gremialne uznanie, wówczas Colway podejmie się roli płatnika Układu Zbiorowego i będzie od Was ściągał składki, przekazując je do Falcka.

  Poza wynegocjowaniem układu zbiorowego, nasza pomoc dla Uczestników Sieci i osób przez nich do Układu zarekrutowanych - wyrazi się opłaceniem wydelegowanego do administrowania całą logistyką pracownika i pokrycia kosztów korespondencji, przelewów, kopiowania materiałów informacyjnych i wszelkich innych, jakie w realizacji Układu na pewno się pojawią. W tym momencie - wszystko w Waszych rękach. Będzie odpowiednia liczba chętnych - będzie bardzo korzystny Układ Zbiorowy. Poczujemy wreszcie - tanio się diagnozując i lecząc, tanio również lub wręcz za darmo telefonując, a niebawem może i tanio urlopując - jaka jest siła Sieci, siła Społeczności Colway!

  Jeżeli to wszystko się uda - pomyślcie tylko, jak będzie za niedługo bogatsza Wasza argumentacja w rozmowie rekrutacyjnej!

  Prosimy wstrzymać się z pytaniami dotyczącymi pakietu usług medycznych do chwili ogłoszenia oficjalnej rekrutacji, co nastąpi niebawem. Prosimy także nie zajmować w tej kwestii linii telefonicznych Zarządu ani Działu Zamówień. Wszystkiego dowiecie się niebawem, włącznie z podaniem źródła informacji.

  KONKURS

  "Florydczycy" wrócili. Obszernie o wszystkim opowiedzą. Pokażemy też filmy i zdjęcia. Przeżyli coś, na co 95% rodaków nie ma najmniejszej szansy w życiu. Na pamiątkę pozostały im dodatkowo 10-cioletnie wizy do USA. Wszyscy oni chcą je jeszcze kiedyś wykorzystać. Zwiedzić Nowy Jork, Las Vegas, Kalifornię, Parki Narodowe.

  A myśmy wsłuchiwali się w echa, jakie towarzyszyły temu Konkursowi, w emocje, jakie on wzbudził. To oczywiste. Sami te emocje podsycaliśmy. Taka jest idea wszelkich challengeów.

  Za chwilę Konkurs kolejny. Staramy się wyciągać wnioski. I powoli uchylamy rąbka tajemnicy.

  Czerwiec lub lipiec będzie miesiącem, po którym ogłosimy listę osób zakwalifikowanych.

  Obrotem kwalifikującym będzie tym razem kwota 15.000 PLN w strukturze do 7-ego poziomu POD dowolną pozycją prowizyjną, menedżerską w COLWAY. A więc Konkurs będzie dostępny znacznie większej ilości Menedżerów. Jest realna szansa dołączyć do listy startowej. Również dla tych, co od niedawna budują swoją strukturę. Nie mają natomiast żadnego sensu wszelkie "ustawki", jakie zamazywały obraz obiektywny w konkursach poprzednich. Nie ma sensu tym razem hamowanie zakupów i "czajenie się" na wygodną pozycję startową 15.000 detal. Ani żadne inne kombinacje w rodzaju "pożyczek" obrotowych, "szufladek" i rozmaitych innych manewrów, jakie mogłyby pomóc, gdyby obowiązywał bez zmian regulamin challengeów poprzednich. Posiadacze wielu pozycji prowizyjnych będą musieli wybrać i wskazać jedną, jedyną na której będą rywalizować. Pod własnym nazwiskiem. Niezwłocznie gdy Konkurs ruszy.

  Teraz będzie najsprawiedliwiej, jak być może. Z uwzględnieniem wszelkich uwag krytycznych wobec konkursów, jakie już były. Aby jednak tak się stało, my musimy tej sprawiedliwości trochę dopomóc odpowiednim programem przeliczeniowym. A zrobimy to tak:

  Zasady dotychczas obowiązujące w naszych konkursach zweryfikujemy o "przelicznik punktowy". Konkretnie: parametrem wiążącym i głównym pozostanie przyrost procentowy obrotów w strukturze "pod" konkursową pozycją jednakże napiszemy program, który będzie "wyrównywał" osiągnięcia podług zasług rzeczywistych, obrotowych realnie , a nie tylko w porównaniu z suchą kwotowo wartością startową. Trochę to skomplikowane, ale wykonalne matematycznie.

  Chodzi nam o to, by po pierwsze wykluczyć sens wszelkiego kombinowania, po drugie - by uniknąć niezbyt sprawiedliwych sytuacji rodzaju takiego, że np. Zofia Starzyńska - Leader o największej w Colway progresji w okresie Konkursu Floryda - nie miała realnie szansy go wygrać, bo startowała z pułapu 10 razy wyższych obrotów, niż np. druga w rankingu Joasia Kwaśnińska. A utrzymać niezmiennie rosnącą średnią przyrostu z punktu startowego 15.000 i 150.000 PLN obrotu w strukturze, to jednak zupełnie coś innego. Z tejże przyczyny wyznacznikiem rankingu tym razem będzie średni przyrost procentowy obrotów w stosunku do wyniku wyjściowego (czyli 15.000 PLN lub więcej), ale korygowany "w górę" punktowo, współczynnikiem, w zależności od wysokości pułapu obrotowego kwoty startowej. Brzmi to skomplikowanie, tak jak w ogóle trudnym piekielnie jest ustalenie obiektywnych kryteriów konkursowych w MLM. Ale zrobimy to. A nawet ubierzemy niebawem w zapisy Regulaminu.

  Konkurs będzie mógł więc wygrać każdy na zasadzie ślepej matematycznej sprawiedliwości, ale tylko gdy w jego strukturze "będzie systematycznie rosło". Będą z równymi szansami wygrać go mogli najwięksi Leaderzy z pół milionowym wynikiem startowym - i debiutanci, co weszli eliminacyjnie obrotem 15.000 PLN. Rywalizacja zaczęła się już. Lub zacznie się od 1.07.
  Pozycja startowa tym razem może być prawdziwym pool position.

  Nie będzie to Floryda ani Australia. Myślimy bowiem tym razem o WIELU Zwycięzcach, o objęciu rywalizacją większej części Organizacji , o przeniesieniu jej w głąb struktur, a tym samym o rozłożeniu kwoty wartości nagród na wyprawę bliższą może geograficznie, ale nie wiele mniej atrakcyjną.W naszych rozważanych planach jest np. Ibiza - wyspa miłości, albo Majorka, albo inny, mniej znany kierunek basenu śródziemnomorskiego. Może raz jeszcze fiordy Norwegii, a może Krym lub Batumi, Soczi czy też Irlandia, Szkocja. A może ambitniej np. rejs luksusowym cruiserem z włoskiego portu lub wycieczka samolotowa w dalszych kierunkach na wschód. W każdym razie coś mniej banalnego, niż oferty touroperatorów. Coś nieco innego.

  Uczciwie mówiąc - zależy to od progresji obrotów, jakie Konkurs przyniesie. Jesteśmy skłonni wydać na nagrody w nim nawet 75 % zysków netto, jakie wygeneruje on ekstra. A to jest wyliczalne.

  Konkurs będzie trwał 9 miesięcy, zatem da szansę również na pościg za czołówką, ale ustawiajcie się już.

  Zwycięzców będzie co najmniej 25.

  Czy to wszystko dostatecznie pobudza wyobraźnię? Jeśli jeszcze nie, to dodam, że nie odsłonięte zostały wszystkie sekrety. A że zaskoczyć potrafimy - to beneficjenci nagród w COLWAY już chyba wiedzą.

  Na zakończenie jeszcze jedna Sensacja.

  Tego jeszcze nie było i długo się nie powtórzy! Oto człowiek, który dał nam Skuteczne Narzędzia Menedżerskie, mój osobisty coach, przyjaciel firmy Colway - Andrzej Fischer załatwił nam rzecz niesamowitą! Dwa wspaniałe Szkolenia w 100% finansowane z dotacji unijnych! O pierwszym nie piszę, bo już jest całkowicie wypełnione frekwencyjnie przez tych, co dbali o bliskie relacje z Andrzejem i dawali mu wcześniej zarobić pieniądze. Dostali teraz za to bonus.

  Drugie odbędzie się w dniach 21/22/23 czerwca w Wiśle. Pensjonat "Ewa" ul. Brzozowa 14.
  Trzy dni warsztatowych zajęć z trzema (!) profesjonalnymi trenerami, m.in. z Andrzejem Fischerem - za darmo!
  Trzy wygodne noclegi w Wiśle z wolnymi popołudniami (szkolenia w godz. 8.00 - 16.00) - za darmo. Smaczne jedzenie - za darmo.
  Dyskoteka - za darmo.
  Czyli - wszystko za darmo! A dookoła piękne góry u progu sezonu! Normalnie, z gażą trenerów, Seminarium to kosztuje prawie 1000 zł

  W programie niesamowite ćwiczenia z m.in.:

  - zarządzania czasem swoim i swojej kariery w marketingu sieciowym
  - komunikacji z klientem
  - zamykania sprzedaży
  - technik asertywnych i wiele innych

  Uwaga! Mamy dokładnie 45 miejsc. Musimy je szybko wypełnić właściwymi osobami. Szkolenia dotowane przez Unię mają pewne wymogi biurokracyjne. Proszę zatem o zgłaszanie się w pierwszej kolejności: Menedżerów prowadzących działalność gospodarczą oraz osób, które przez tych ostatnich zgłoszone będą, jako współpracujące lub zatrudnione (nikt tego nie będzie sprawdzał). Prosimy też o zabranie ze sobą pieczątek i nr NIP, Regon itp.
  Lista tworzy się tradycyjnie u Sylwii w Dziale Zamówień. Skoro wszystko mamy za darmo, a popołudnia wolne - proponuję wziąć po 100-150 zł ze sobą i uzupełnimy sobie program czymś miłym i przyjemnym we własnym zakresie. Proponuję także zjechać do Wisły już w niedzielę, nocując (naprawdę tanio 50-90 zł/osoba ) na własny koszt. Możemy to załatwić zbiorowo.
  Spieszcie się.
  Zarząd Colway  ^ do góry


  | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | polska |


   

 • Do rąk Państwa trafia produkt unikalny, o kilkakrotnie większej ilości kolagenu niż zawierają go najdroższe kosmetyki na świecie. Polski Kolagen Naturalny zawiera aż 98% kolagenu
  (w roztworze wodnym lub w masie suchej) oraz elastynę. Natomiast podobne produkty kolagenowe zawierają tylko 5-9% kolagenu.

 •  
   

 • Kolagen Naturalny poddano wnikliwym, wielomiesięcznym testom klinicznym w kilku krajach jednocześnie.
 • Nie uczula
 • Nie podrażnia
 • Nie uzależnia skóry
 • Nie powoduje żadnych działań ubocznych.

 •  
    Zamów Kolagen Naturalny
   
   
 • Zamów Kolagen

 •  
   

 • W ogromnym zalewie reklamy różnych cudownych eliksirów, szczególnie agresywnej w kosmetyce i medycynie, nie jest łatwo uwierzyć, że to właśnie rybi kolagen zatrzyma proces starzenia się naszej skóry,a jeszcze trudniej, że wynaleziono go w Polsce. Tak jednak się stało, zaś przekonacie się Państwo o tym już niebawem, najdosłowniej na własnej skórze !

 •  
   

 • Kolagen pozyskiwany jest z najszlachetniejszych gatunków ryb,odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowany fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Preparat całkowicie naturalny
 • bez dodatku barwników
 • bez zapachu.

 •  
   

 • Produkt wytwarzany jest w warunkach laboratoryjnych i dostępny w sterylnych szklanych opakowaniach o pojemności :
 • 30ml
 • 50ml
 • 100ml
 • 200ml

 • Dla Naszego Dystrybutora nawet o 42% taniej.


   
   

 • Żel Transdermalny jest produktem o tak wielkim potencjale , że wybór koncepcji jego dystrybucji nie był decyzją łatwą. Jest to produkt idealny do dystrybucji w marketingu bezpośrednim. Tak orzekli fachowcy i tego dowiódł niebywały sukces sieci COLWAY już po czterech miesiącach jej działania.

 •  
   

 • Zostań Dystrybutorem Kolagenu Naturalnego >>>>>>>>>>>>>>>

 •  
  Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości © 2005