Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości

   
Kolagen Naturalny:piękna skóra bez zmarszczki
   
 • Strona główna
 • Kolagen
 • Certyfikaty
 • Cennik
 • Dystrybucja
 • Zamów Kolagen
 • Kontakt


 •  

 • Proponujemy Państwu Kolagen Naturalny Unikalna Formuła Q 5-26 w trzech stopniach finalnego oczyszczenia :
 •  
   

 • Platinium - Zalecany przede wszystkim do kosmetyki twarzy i dekoltu.
 • Silver - Zalecany do zabiegów na całym ciele.
 • Graphite - Używany chętnie w gabinetach fryzjerskich i studiach paznokcia jako bardziej ekonomiczny.
 •  

  Kolagen Naturalny Platinium

   

 • Preparat we wszystkich stopniach finalnego oczyszczenia zachowuje te same właściwości i tę samą budowę łańcuchów aminokwasowych o nienaruszonej strukturze włókien kolagenowych

 •  
   

 • Kolagen rybi

 • uzyskał entuzjastyczne oceny specjalistów medycyny przede wszystkim - choć nie tylko - za przełomową w kosmetyce zdolność powodowania przyrostu tkanki skórnej w miejscu jej pomarszczenia.


   
   

 • Reklama kremów do twarzy jest w 75% psychotechniką opartą na kłamstwach, i to kłamstwach bezczelnych. W 20% pobożnymi życzeniami,oczywistą przesadą ,lub swobodnym manipulowaniem faktami. Dopiero pozostałe 5% - nie więcej - jest prawdą przy czym jeszcze prawda ta nie zawsze i nie dla każdego nabywającego kremy pod wpływem reklamy ma pełną wartość.
 • więcej >>
   
   

 • Postępujący z wiekiem deficyt kolagenu jest przyczyną m.in. marszczenia się skóry. Próby stosowania w kosmetyce i implantologii kolagenu początkowo syntetycznego, a później bydlęcego, przyniosły sukces połowiczny dlatego, że nie pozyskano kolagenu biologicznie aktywnego, o łańcuchach aminokwasowych takich samych jak u człowieka.

 •  
   

 • Kolagen, budził wiele emocji już na etapie badań klinicznych, atestacji, dopracowywania formuły i przygotowań do sprzedaży. Potrzeba było kilku lat pracy wielu osób i pokonania licznych barier, aby epokowy wynalazek polskiej nauki - kolagen biologicznie aktywny - przybrał postać gotowego produktu, na który czekał rynek kosmetyki od dawna.

 •  
   

 • Zagraniczne kremy do twarzy wchodzące na rynek światowej kosmetyki zawierają w sobie tylko 5-9 % Naszego Kolagenu.

 •  

  Kolagen Naturalny - rybi żel transdermalny
  ZMARSZCZKI - dlaczego powstają?

  Kolagen Naturalny - unikalna formuła Q 5-26 to żywe biologicznie aktywne białko dążące do zespolenia się z włóknami białek ludzkich.To szansa na spełnienie się jednego z najstarszych marzeń ludzkości - zatrzymania młodości.
  SKÓRA CZŁOWIEKA
  (więcej o skórze)

  Nasza skóra składa się z trzech warstw:
  - naskórka
  - skóry właściwej
  - tkanki podskórnej

  Każda z warstw ma specyficzne cele do spełnienia.

  Główną funkcją naskórka jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi. Warstwa ta, zwana też warstwą rogową naskórka ma około 0.1 milimetra grubości i składa się z wody, tłuszczu, ochronnego płaszcza kwasowego i martwych, złuszczonych komórek naskórka. Proces całkowitej wymiany starych komórek na nowe trwa ok. 27 dni. W tej warstwie znajdują się także komórki pigmentowe (melanocyty) produkujące brązowy barwnik melaninę, która chroni skórę przed słońcem. Warstwa ta wspomaga działanie systemu immunologicznego.

  Skóra właściwa składa się z dwóch rodzajów tkanki łącznej; luźnej oraz twardej zbudowanej z elastyny i kolagenu. Te dwa włókna czynią skórę zwartą i elastyczną. W skórze właściwej znajdują się naczynia krwionośne i włókna nerwowe z receptorami wrażliwymi na ciepło, zimno i dotyk. Naczynia limfatyczne znajdujące się w skórze właściwej są odpowiedzialne za usuwanie toksyn z tkanek. Tkanka podskórna składa się głównie z tkanki tłuszczowej która dzieli się na osobne fałdy poprzez włókna tkanki łącznej. Kiedy tkanka łączna traci napięcie pojawia się cellulit. Komórki tłuszczowe chronią ciało przed zimnem i stanowią rezerwy energii. Największe naczynie krwionośne biegnące przez tę warstwę łączy się z włóknami nerwowymi, cebulkami włosowymi, gruczołami łojowymi i potowymi. Oznaką zdrowej skóry jest gładkość, sprężystość, napiętość i równomierne zabarwienie. Zdrowa skóra dobrze toleruje zmiany temperatury, wilgotności powietrza oraz prawidłowo reaguje na większość produktów pielęgnacyjnych.

  Proces starzenia się skóry związany jest nieuchronnie ze starzeniem się organizmu postępującym wraz z wiekiem. W przeciwieństwie do innych organów, zmiany w skórze widoczne są po wielu latach. Chociaż nie mamy wpływu na czynniki genetyczne, decydujące o tempie starzenia się skóry, to jednak możemy w pewnym stopniu wpływać na czynniki zewnętrzne.

  Czynniki powodujące powstawanie zmarszczek to np. promieniowanie słoneczne UVA i UVB (także opalanie w solarium), palenie papierosów, gwałtowne odchudzanie, nieprawidłowa pielęgnacja, spadek poziomu hormonów, niewłaściwy sposób odżywiania, stresujący tryb życia, klimatyzacja, zbyt ekspresyjna mimika. Wpływ na powstawanie zmarszczek maja także czynniki genetyczne.

  Wraz z wiekiem zmienia się nasza skóra, traci swoją sprężystość i elastyczność (słabną włókna kolagenu i elastyny), maleje aktywność gruczołów potowych i łojowych, słabną możliwości zatrzymywania wody przez skórę, łatwiej ulega ona odwodnieniu, zmianie ulegają melanocyty - skóra traci swoje równomierne zabarwienie, staje się bardziej przezroczysta. Osłabieniu ulegają także mięśnie podtrzymujące owal twarzy (efekt - zwisające policzki i opadające powieki). Maleje produkcja nowych komórek skóry (całkowity proces odnowy komórek trwa ok. 8 tygodni).

  Pierwsze zmarszczki pojawiają się miedzy 25 a 30 rokiem życia. Najpierw widoczne są linie między nosem a ustami, dookoła oczu i na czole. Najczęściej są one rezultatem często powtarzanych grymasów mimicznych, stad nazwa tych linii: zmarszczki mimiczne.


  Wraz z wiekiem, ulegają osłabieniu włókna elastyny i kolagenu stanowiące ważne składowe podścieliska łącznotkankowego, odpowiadające za prawidłowe napięcie skóry. Wolne rodniki i toksyny niszczą włókna kolagenu, a w organizmie spada poziom substancji (np. miedzi, witaminy A, C, E) stymulujących naturalną produkcję kolagenu. Efektem tych procesów jest zwiotczenie skóry, powstawanie zmarszczek, wysuszanie i szorstkość oraz utrata właściwego kolorytu skóry.

  Kolagen, elastyna, keratyna - to proteiny podporowe skóry, zapewniające jej odpowiednie napięcie, nawilżenie, sprężystość, elastyczność i jędrność. Od mniej więcej 25 roku życia, skóra ludzka zaczyna powoli tracić te cechy, podobnie jak mięśnie tracą siłę, a kości ubożeją w wapń. Wszystkie te objawy starzenia się człowieka wynikają z postępującego deficytu kolagenu rozpuszczalnego, którego biosynteza jest z wiekiem coraz słabsza. Po trzydziestym roku życia, u każdego praktycznie człowieka rozpoczyna się zanik gruczołów łojowych i potowych oraz postępujące wysychanie i wiotczenie skóry. Pojawiają się zmarszczki. Dzieje się tak wskutek osłabienia włókien elastyny i kolagenu, stanowiących najważniejsze składowe podścieliska łącznotkankowego. Wolne rodniki, toksyny i enzym zwany kolagenazą niszczą włókna białkowe, a w organizmie spada poziom mikroelementów i witamin stymulujących naturalną produkcję kolagenu przez fibroblasty i chondrocyty. Obrót kolagenu w organizmie trwa przecież nadal, lecz im bliżej starości, tym procesy degradacji zaczynają przeważać nad procesami syntezy, szczególnie syntezy kolagenu rozpuszczalnego, który zapewniał dotąd skórze elastyczność i możliwość pęcznienia, dzięki zdolności wiązania wody.


  ZMARSZCZKI są zagięciami i deformacjami skóry pojawiającymi się w miarę starzenia. Wraz z upływem lat skóra traci elastyczność, co powoduje powstawanie linii lub drobnych rys, które później stają się zmarszczkami.

  Wraz z upływem lat dochodzi do zmian w skórze, pojawia się wiotkość, utrata jędrności ,skora pokrywa się siateczką drobnych zmarszczek. Tworzenie się ich zależne jest od ogólnego stanu zdrowia, hormonów, trybu życia, odpowiedniej pielęgnacji, naszej mimiki, czynników zewnętrznych - np. słońca oraz wieku.

  Zmarszczki dzielimy na mimiczne, grawitacyjne oraz związane z działaniem promieniowania UV i wieku.

  Przyczyny:

  Kiedy starzejemy się gruczoły potowe i łojowe, które dostarczały skórze wilgoci oraz tłuszczu, zużywają się i stopniowo przestają pracować. Powoduje to, że skóra traci swoją elastyczność i wilgotność. W efekcie staje się wysuszona i pojawiają się na niej załamania. Zaczyna także tracić się kolagen, który utrzymuje skórę twarzy i ciała w dobrej kondycji. Brak kolagenu powoduje zwiotczenie tkanek, podwójne podbródki, zmarszczki na szyi, wokół ust, wokół oczu ("kurze łapki"), worki pod oczami itp. Niszczenie kolagenu i innych tkanek spowodowane jest obecnością wolnych rodników, produkowanych przeważnie działaniem słońca, smogu i niekorzystnego wpływu środowiska.

  Główne przyczyny zmarszczek to brak wilgotności (odwodnienie) tworzenie wolnych rodników, które utleniają tkanki pod wpływem promieni słonecznych (UV) najsilniejszych pomiędzy godziną 11.00 a 15.00, smog i suche, niszczące środowisko, mimika twarzy zmarszczki powoduje także szorstka powierzchnia poszewki na poduszkę, brak witamin A, B, C, E i minerałów.

  Proponowane leczenie (jak zwalczać zmarszczki) :

  Unikać nadmiernego opalania; wg dra Stephena Kurtina jest to najlepszy sposób zapobiegania zmarczczkom, chronić twarz kremami z filtrem przeciwsłonecznym nosić okulary przeciwsłoneczne z dużymi szkłami, by nie dopuścić do padania promieni na skórę wokół oczu, pić duże ilości wody, by nawilżać skórę, przyjmować multiminerały i witaminyA, B, C i E. Beta-karoten (prowitamina A) i witaminy C, E są bardzo skuteczne w unieszkodliwianiu wolnych rodników, używać poduszki z miękkiego włókna lub spać na wznak; starać się unikać skurczów mimicznych; masować dłońmi łagodnie przez około 2 minuty każdą część twarzy, aby pobudzić krążenie, stosować nasz kolagen naturalny.

  Przyczynę pogorszenia się stanu skóry upatruje się w redukcji pewnych hormonów, biorących udział w transporcie tłuszczów do komórek przez odpowiednie gruczoły. Powoduje to utratę równowagi tych tłuszczów, częściowo jest to skutkiem obecności wolnych rodników w komórkach, gruczołach i tkankach w całym organizmie.
  ^ do góry


  | kolagen | skóra | zmarszczki | certyfikaty | cennik | dystrybucja | polska |


   

 • Do rąk Państwa trafia produkt unikalny, o kilkakrotnie większej ilości kolagenu niż zawierają go najdroższe kosmetyki na świecie. Polski Kolagen Naturalny zawiera aż 98% kolagenu
  (w roztworze wodnym lub w masie suchej) oraz elastynę. Natomiast podobne produkty kolagenowe zawierają tylko 5-9% kolagenu.

 •  
   

 • Kolagen Naturalny poddano wnikliwym, wielomiesięcznym testom klinicznym w kilku krajach jednocześnie.
 • Nie uczula
 • Nie podrażnia
 • Nie uzależnia skóry
 • Nie powoduje żadnych działań ubocznych.

 •  
    Zamów Kolagen Naturalny
   
   
 • Zamów Kolagen

 •  
   

 • W ogromnym zalewie reklamy różnych cudownych eliksirów, szczególnie agresywnej w kosmetyce i medycynie, nie jest łatwo uwierzyć, że to właśnie rybi kolagen zatrzyma proces starzenia się naszej skóry,a jeszcze trudniej, że wynaleziono go w Polsce. Tak jednak się stało, zaś przekonacie się Państwo o tym już niebawem, najdosłowniej na własnej skórze !

 •  
   

 • Kolagen pozyskiwany jest z najszlachetniejszych gatunków ryb,odławianych z naturalnych zbiorników i filtrowany fibroinami osnowy jedwabnika morwowego. Preparat całkowicie naturalny
 • bez dodatku barwników
 • bez zapachu.

 •  
   

 • Produkt wytwarzany jest w warunkach laboratoryjnych i dostępny w sterylnych szklanych opakowaniach o pojemności :
 • 15ml
 • 30ml
 • 50ml
 • 100ml
 • 200ml

 • Dla Naszego Dystrybutora nawet o 42% taniej.


   
   

 • Żel Transdermalny jest produktem o tak wielkim potencjale , że wybór koncepcji jego dystrybucji nie był decyzją łatwą. Jest to produkt idealny do dystrybucji w marketingu bezpośrednim. Tak orzekli fachowcy i tego dowiódł niebywały sukces sieci COLWAY już po czterech miesiącach jej działania.

 •  
   

 • Zostań Dystrybutorem Kolagenu Naturalnego >>>>>>>>>>>>>>>

 •  
  Kolagen Naturalny - jedyny na świecie polski eliksir młodości © 2005